Sakura

 

 Japoniško maisto restoranas

Nuo pradžios…

Sakura– tai restoranų tinklas, įsikūręs PC “Akropolis” ir P. Višinskio g. 41B, Šiaulių mieste. Po vienu stogu įsikūrusios net keturios Azijos šalių virtuvės savo klientams siūlo tik auksčiausios kokybės patiekalus, kuriuos sudaro itin gausus sushi, bei kitų japonų, tailandiečių, kinų ir indų patiekalų pasirinkimas.

Sakura BBQ išsiskiria savo integruotais griliais, kur galite išmėginti korėjiečių tradicijas ir pasigaminti maistą patys.

 

Sushi – tai maistas žmonėms, vertinantiems sveiką mitybą. Tai puikus užkandis sportininkams, kurie kruopščiai rūpinasi subalansuota mityba, bei skanus maistas gurmanams, kurie mėgsta lepinti save įvairiais ir netradiciniais patiekalais. Sakura lounge furšetų ir banketų organizavimo paslauga noriai naudojasi ir įmonės, ir išskirtines šventes mėgstantys klientai. Čia Jūsų laukia jauki aplinka bei puikus aptarnavimas. Kliento norų ir poreikių tenkinimas – tai pagrindinė mūsų užduotis. Jums reikia tik išsirinkti progą švęsti – tai gali būti įmonės vakarėlis, jubiliejus, ar bet kuri kita svarbi data Jūsų gyvenime, o mes pasiūlysime sprendimus, kaip sukurti Jūsų šventės nuotaiką, kokio dydžio galėtų būti šventės biudžetas ir optimalus dalyvių skaičius. Sakura lounge restorane aptarnaujami banketai iki 40 žmonių. Banketo užsakovams galime pasiūlyti ne tik vietą švęsti, bet ir drąsiausius lūkesčius atitiksiantį valgiaraštį-suteiksime Jums galimybę pasijusti tikrais gurme – (ang. Gourmet), nes mūsų siūlomas sushi ir  kitų patiekalų asortimentas tikrai pranoks Jūsų lūkesčius. Sakura restoranas siūlo furšetų ir banketų organizavimo paslaugą pagal kiekvieno kliento individualius poreikius. Mūsų tikslas – džiuginti savo Klientus puikiu maistu, prisidedant prie Jų puikios nuotaikos!

sakura-apie mus

Vertinantiems tai kas sveika!

sakura-apie mus maisto ekspertai

Maisto ekspertai!

Tai puikus užkandis sportininkams, kurie kruopščiai rūpinasi subalansuota mityba, bei skanus maistas gurmanams, kurie mėgsta lepinti save įvairiais ir netradiciniais patiekalais. Sakura furšetų ir banketų organizavimo paslauga noriai naudojasi ir įmonės, ir išskirtines šventes mėgstantys klientai. Čia Jūsų laukia jauki aplinka bei puikus aptarnavimas. Kliento norų ir poreikių tenkinimas – tai pagrindinė mūsų užduotis. Jums reikia tik išsirinkti progą švęsti – tai gali būti įmonės vakarėlis, jubiliejus, ar bet kuri kita svarbi data Jūsų gyvenime, o mes pasiūlysime sprendimus, kaip sukurti Jūsų šventės nuotaiką, kokio dydžio galėtų būti šventės biudžetas ir optimalus dalyvių skaičius. Sakura restorane aptarnaujami banketai iki 40 žmonių. Banketo užsakovams galime pasiūlyti ne tik vietą švęsti, bet ir drąsiausius lūkesčius atitiksiantį valgiaraštį-suteiksime Jums galimybę pasijusti tikrais gurmanais, nes mūsų siūlomas sushi ir  kitų patiekalų asortimentas tikrai pranoks Jūsų lūkesčius. Sakura lounge restoranas siūlo furšetų ir banketų organizavimo paslaugą pagal kiekvieno kliento individualius poreikius. Mūsų tikslas – džiuginti savo Klientus puikiu maistu, prisidedant prie Jų puikios nuotaikos!